Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
SZYBKI KONTAKT

 

tel./fax: 17 225 32 84

e-mail: biuro@fasterbhp.pl

 

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. 7.30 - 17.00

Sob. 9.00 - 13.00

 

 

 

TRANSPORT

 

Przelew: 16,00 brutto

Pobranie: 20,00 brutto

O SKLEPIE

Szanowi Państwo !P.P.U.H FASTER funkcjonuje z sukcesami na rynku od 1997 r. celem firmy jest poprawa bezpieczeństwa i komfortu w zakładach pracy naszych Klientów. Posiadamy bardzo bogatą ofertę która jest przygotowana z myślą o Państwa wysokich i różnorodnych oczekiwaniach, sukcesywnie rozszerzamy ją o nowości rynkowe i technologiczne nowinki w wielu kategoriach. Dzięki bogatemu doświadczeniu, rzetelności oraz atrakcyjnym warunkom współpracy zyskaliśmy zaufanie wielu odbiorów.


Nasz sklep internetowy stworzyliśmy w celu zapewnienia Państwu doskonałej jakości akcesoriów BHP, stanowiących gwarancję bezpieczeństwa i wygody podczas wykonywania codziennych obowiązków.

 

Ściśle współpracując z producentami staramy się oferować najlepsze produkty w możliwie najniższych cenach przy krótkim czasie realizacji zamówień. Duży nacisk kładziemy na jakość oferowanych towarów i ich zgodność z obowiązującymi normami.

 

Wszystkie artykułu BHP proponowane przez FASTER, posiadają wszelkie niezbędne atesty potwierdzające ich doskonałą jakość i niezawodność.

Decydując się na zakupy w naszym sklepie internetowym, zapewniają Państwo swoim pracownikom pracę w komfortowych i bezpiecznych warunkach.Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji służąc fachową poradą.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z firma P.P.U.H FASTER będzie owocną dla obu stron.

 

 Zapraszamy Państwa do Naszej siedziby w Łańcucie!