Twój koszyk więcej »

Katalog produktów

SZYBKI KONTAKT

 

tel./fax: 17 225 32 84

e-mail: biuro@fasterbhp.pl


Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. 7.30 - 17.00

Sob. 9.00 - 13.00

 TRANSPORT

 

Przelew: 16,00 brutto

Pobranie: 20,00 brutto

 

NEATO BOTVAC 75

Zamówienie

Cena: 1799.00
Kolor:
Biały z zielonym
Rozmiar:
31,8X33X12
Dostępny w 72 godziny

Seria Botvac korzysta z systemu operacyjnego QNX Neutrino od BlackBerry. Charakteryzujący się modularnością system umożliwia dynamiczną aktualizację modułów, wdrażanie nowych funkcji lub wprowadzanie poprawek bez kosztownych okresów przestoju.

Odkurzacz Neato Botvac 75 porusza się w metodyczny sposób – odkurzając równolegle. Do tworzenia wirtualnej mapy wykorzystuje obrotowy laser podczerwieni. Opatentowany system laserowego skanowania pomieszczeń służący do tworzenia ich planów, następnie ustalania najbardziej efektywnej trasy sprzątania. Wszystko po to, żeby jak najlepiej posprzątać nasze mieszkanie. Producent zadbał także o programator, umożliwiający nie tylko ustalenie harmonogramu sprzątania, lecz także określenie miejsc, które ma obsłużyć. Dzięki Control Center w łatwy sposób zaplanujemy codzienne sprzątanie.

Mechanizm czyszczący tworzy obrotowa szczotka boczna, podłogowa szczotka walcowa i wentylator ssący. Wszystkie modele Botvac wyposażono w dłuższe szczotki walcowe( o 3,8 cm niż w modelu Signature XV) sięgające bliżej ściany, które mają być łatwiejsze do czyszczenia i wymiany. W porównaniu z poprzednim modelem praca przebiega znacznie ciszej w szczególności na twardych podłożach takich jak płytki, panele, czy parkiet. Producent dodał także większe pojemniki na kurz ( 0,7 litra) i filtry, co w praktyce oznacza rzadsze opróżnianie pojemnika.

Zupełną nowością w tej serii jest szczotka boczna, dzięki której sprzątanie będzie bardziej efektywne. Neato Botvac został tak zaprojektowany, że może się zbliżyć na odległość nawet 10 mm do ściany  zapewniając znacznie większą dokładność sprzątania (roboty konkurencyjnych firm mają problem z poruszaniem się przy ścianach). W razie natrafienia na przeszkodę robot unosi nieco swój tył wycofując się, po czym kontynuuje sprzątanie. Dwa akumulatory z poprzedniej  generacji zastąpiono teraz jednym zoptymalizowanym o identycznej pojemności.

Nowością w linii Botvac jest również pojawienie się w menu kilku dodatkowych języków między innymi języka polskiego co powinno ułatwić komunikacje z robotem.

Parametry techniczne:   
wymiary: 318 x 330 x 120 mm
waga: 4,1 kg
średnica kółek: 75 mm
mechanizm czyszczący: gumowa szczotka obrotowa z włosiem
pojemność pojemnika: 0,7 litra
powierzchnia: 33,2-215 cm
szerokość szczotki: 27,6 cm
odległość sprzątania od ściany: 1 cm

Czujniki:
zderzeniowy
zbliżeniowy
wysokościowy
automatyczne wyłączenie po podniesieniu

Wyposażenie :
akumulator: 3600 Ni-MH
rączka do podnoszenia odkurzacza
wirtualna ściana: taśma magnetyczna

Parametry techniczne

Parametr Wartość
Kolor Biały z zielonym
Rozmiar 31,8X33X12

Powiadom znajomego

:
:
: